« Prosinac 2021 »

Autor: Vanja Buškulić, 26. 2. 2021.

Dan ružičastih majica - Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja obilježili smo u školi kroz razne aktivnosti, radionice, likovnim i literarnim izričajem, pjesmom... i naravno nošenjem ružičastih majica.

Više možete vidjeti na slikama.  smiley

Obavijest o predupisu učenika u prvi razred osnovne škole 2021./2022.

Poštovani roditelji, u "Kutku pedagoga" nalaze se  dokumenti o predupisu učenika u prvi razred osnovne škole.

Humanitarna akcija

Obavijest o održavanju humanitarne akcije VUKOVARU ZA DAR

Poštovani učenici i roditelji,

povodom obilježavanja 25. humanitarne akcije Vukovaru Za Dar koju organizira Hrvatska katolička udruga medicinskih sestara i tehničara Zadar, u privitku se dostavlja Dopis udruge s detaljima humantarne akcije.

Priloženi dokumenti:
Pismo udruge.pdf

Obavijest učenicima i roditeljima

Obavijest učenicima i roditeljima

Prema godišnjem kalendaru rada jesenski odmor učenika počinje 2. studenoga 2020.godine i traje do 3. studenoga 2020.godine, s tim da nastava počinje 4. studenoga 2020. godine.

Za naše male genijalce HEP 2020.god.

Izmjene rasporeda ulaza i izlaza učenika u prostorije škole
Raspored ulaza i izlaza učenika u prostorije škole te kalendar školske godine

Nastavna godina                                                  Jesenski odmor

7. rujna 2020.- 18.lipnja 2021.                                   2. studenoga 2020. - 3. studenoga 2020.

Prvo polugodište                                                  Prvi dio zimskog odmora

7.rujna 2020. - 23. prosinca 2020.                             24. prosinca 2020. - 8. siječnja 2021.

Drugo polugodište                                                Drugi dio zimskkog odmora

11. siječnja 2021.- 18. lipnja 2021.                             23. veljače 2021. - 9. travnja 2021.

Proljetni odmor - 2. travnja 2021. - 9. travnja 2021.

Ljetni odmor - od 21. lipnja 2021.

Početak nastavne godine 2020./2021.

POČETAK NASTAVNE GODINE 2020./2021.

U PONEDJELJAK, 7. RUJNA 2020.

PREDMETNA NASTAVA – POČETAK U 8:00 SATI

RAZREDNA NASTAVA – POČETAK U 10:00 SATI