« Kolovoz 2022 »

Natječaj za davanje u zakup školske sportske dvorane

U privitku se nalazi tekst  javnog natječaja za davanje u zakup školske sportske dvorane.

Obavijest putničkim agencijama

Obavijest putničkim agencijama odabranim za predstavljanje ponuda za organizaciju ekskurzije učenika VIII. razreda OŠ Braća Ribar, Posedarje u šk. god. 2023./2024.

Obavijest putnickim agencijama.pdf

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 4/2023.

Temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) Osnovna škola  Braća Ribar objavljuje javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba (u daljem tekstu: ponuditelj) koja za takve usluge ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude. Ponude pristigle nakon roka navedenog u javnom pozivu neće se razmatrati.

Obrazac poziva za PONUDU 4/2023. je u privitku.

ODLUKA O ODABIRU

U privitku se nalazi Odluka o odabiru agencije za organizaciju višednevne terenske nastave učenika VI. i VII. razreda OŠ Braća Ribar, Posedarje

Odluka o Odabiru.pdf

OBAVIJEST PUTNIČKIM AGENCIJAMA

U privitku se nalazi Obavijest putničkim agencijama odabranima za predstavljanje ponuda za organizaciju terenske nastave učenika VI. i VII. razreda

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 1/2023

Obrazac poziva za PONUDU 1/2023. je u privitku.

ODLUKA O ODABIRU

U privitku se nalazi Odluka o odabiru agencije za organizaciju ekskurzije učenika VIII. razreda OŠ Braća Ribar, Posedarje

ODLUKA.pdf

OBAVIJEST PUTNIČKIM AGENCIJAMA

Obavijest putnickim agencijama.pdf

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 2/2022

Temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) Osnovna škola  Braća Ribar objavljuje javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (ekskurzije).

Obrazac poziva za PONUDU 2/2022. je u privitku.

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br. 3/2022

Temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) Osnovna škola  Galovac objavljuje javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (ekskurzije).

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude. Ponude pristigle nakon roka navedenog u javnome pozivu neće se razmatrati.

Obrazac poziva za PONUDU 3/2022. je u privitku.

Natječaj za davanje školske športske dvorane u zakup

U privitku se nalazi tekst  javnog natječaja za davanje u zakup školske športske dvorane.