preskoči na sadržaj

Osnovna škola Braća Ribar Posedarje

Login
Kalendar
« Ožujak 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Upisi u srednju školu

 

Anketa (mala)
Za pretraživanje interneta najviše koristim:




Pano

(Kliknite na sliku i pogledajte još neke učeničke radove)

Za nastavnike

 

Prijava za stručne skupove

Prevoditelj

Lista linkova je prazna
Školski odjeli

 

Školski odjeli 2013/2014

Popis učenika:

1. razred :Dominik Boca, Kokić Tara, Kolčeg Dino, Kolčeg Luca, Mršić Tino,                        Zubčić Filip

2. razred: Luka Bozza, Valentina Galić, Filip Kožul

3. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić 

4. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević

 

 

Školski odjeli 2012/13

Odjel 1. i 3. razreda (11 učenika) – razrednica: Marica Šaban

Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Luka Bozza, Valentina Galić, Filip Kožul

2. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić 

3. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević

4. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević

 

Školski odjeli 2011/2012

Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (16 učenika) – razrednica: Marica Šaban

Popis učenika:

1. razred: Ivan Brtan, Antea Jakešević, Tino Borna Jovančević, Antea Kokić, Rikardo Mršić, Šime Paić 

2. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Frane Kolčeg, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević

3. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević

4. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Josip Kolčeg, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević

 

 

Školski odjeli 2010/2011

Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Marica Šaban

Odjel 2. i 4. razreda (7 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Dorian Demo, Ivan Galić, Marin Galić, Ivan Kokić, Filip Matijević, Mario Pajić, Josip Stipčević

2. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević

3. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević

4. razred: Luka Matković, Ana Šimurina, Bruno Jovančević

 

 

Školski odjeli 2009/2010

Odjel 1. i 3. razreda (6 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (9 učenika) – razrednica: Marica Šaban

Popis učenika:

1. razred: Martina Brtan, Luka Demo, Antonela Galić, Šime Stipčević

2. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević

3. razred: Luka Matković, Ana Šimurina

4. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić

 

 

Školski odjeli 2008/2009

Odjel 1. i 3. razreda (9 učenika) – razrednica: Marica Šaban

Odjel 2. i 4. razreda (7 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Martin Brtan, Matija Demo, Luka Kokić, Jure Kolčeg, Sara Kožul, Korado Mršić, Ema Stipčević

2. razred: Luka Matković, Ana Šimurina

3. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić

4. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić

 

 

Školski odjeli 2007/2008

slika 04

Odjel 1, 2, 3. i 4. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Luka Matković, Ana Šimurina

2. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić

3. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić

4. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg

 

 

Školski odjeli 2006/2007

Odjel 1, 2, 3. i 4. razreda (15 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Nikolina Galić, Marko Kokić

2. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić

3. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg

4. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija ŠimurinaIva Vanjak

 

Školski odjeli 2005/2006

Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Lovre Knežević, Dora Kokić, Ivana Kolčeg, Stipe Maričić, Antonia Mršić

2. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg

3. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija ŠimurinaIva Vanjak

4. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević,  Kristina Zubčić

 

Školski odjeli 2004/2005

Odjel 1. i 3. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Popis učenika:

1. razred: Ivona Demo, Domagoj Kolčeg, Renato Kolčeg, Alen Šajn

2. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija ŠimurinaIva Vanjak

3. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić

4. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić   

 

Školski odjeli 2003/2004

Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Lucija Demo, Marko Matić, Matea Mršić, Matija ŠimurinaIva Vanjak

2. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić

3. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić   

4. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina

 

Školski odjeli 2002/2003

Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (18 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Popis učenika:

1. razred: Antonija Jurjević, Luka Knežević, Antonia Kolčeg, Luka Kolčeg, Ivan Matek, Lovre Matijević, Živana Petrović, Kristina Zubčić

2. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić   

3. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina

4. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić

 

Školski odjeli 2001/2002

Odjel 1. i 3. razreda (18 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak 

Odjel 2. i 4. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Luka Galić, Antonela Kolčeg, Hrvoje Kolčeg, Marina Matek, Ive Matijević, Antonia Matković, Roko Matković, Frane Mršić, Roko Paić   

2. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina

3. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić

4. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić

 

Školski odjeli 2000/2001

Odjel 1. i 3. razreda (12 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Popis učenika:

1. razred: Lucija Demo, Ivan Kolčeg, Mate Jurjević, Mauro Jurjević, Marija Maričić, Petra Šimurina

2. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić

3. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić

4. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić

 

Školski odjeli 1999/2000

Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak 

Odjel 2. i 4. razreda (13 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Marko Demo, Ivana Galić, Martina Jusup, Ana Knežević, Ana Kolčeg, Ante Matić, Josipa Matković, Matea Matković, Josipa Rončević, Mario Tržić

2. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Kristijan Zubčić

3. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić

4. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić

 

 

Školski odjeli 1998/1999

Odjel 1. i 3. razreda (14 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Odjel 2. i 4. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Popis učenika:

1. razred: Josip Knežević, Anđela Kolčeg, Ivan Kolčeg, Matko Petrović, Ante Rončević, Dinko Zubčić, Kristijan Zubčić

2. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić

3. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić

4. razred: Danijela Begović, Mile Demo, Nikolina Maričić, Tomislav Prskalo, Monika Tržić

 

Školski odjeli 1997/1998

 

Odjel 1. i 3. razreda (10 učenika) – razrednik: Bonaventura Vanjak

Odjel 2. i 4. razreda (16 učenika) – razrednica: Vanja Buškulić

Popis učenika:

1. razred: Matej Boca, Šime Kolčeg, Ivana Šimičević, Josipa Vanjak, Petra Zubčić 

2. razred: Ivana Knežević, Jure Kokić, Ante Kolčeg, Josipa Kolčeg, Kristina Matijević, Marija Paić, Petra Zubčić

 

3. razred: Danijela Begović, Mile Demo, Nikolina Maričić, Tomislav Prskalo, Monika Tržić

4. razred: Stipe Kokić, Antonio Kolčeg, Kata Kolčeg, Marina Kolčeg, Stipe Kolčeg, Nikolina Matek, Blaž Maričić, Marino Prskalo, Ivan Vanjak




preskoči na navigaciju