« Veljača 2020 »

Odluka o odabiru ponude za provođenje višednevne izvanučioničke nastave
Odluka o odabiru ponude.docx

Obavijest putničkim agencijama odabranim za predstavljanje ponuda

svima

Za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave.

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu do 09.12.2019.

Ponuditelj dostavlja ponude do navedenog roka u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv-ne otvaraj" i brojem ponude.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 29.11.2019.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva

Obavijest o poništenju javnog poziva za organizaciju izvanučioničke nastave

Poništava se javni poziv za organizaciju  višednevne izvanučioničke nastave 001/2019 objavljen na mrežnim stranicama Škole dana 30. listopada 2019. godine.

Odluka o poništenju javnog poziva nalazi se u prilogu.

Predsjednica Povjerenstva

Obavijest putničkim agencijama odabranim za predstavljanje ponuda
Obavijest ponuditeljima

Obaviještavamo sve ponuditelje koji su se javili na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave da će se otvaranje ponuda održati 14.11. 2019. u 10:30 u Školi.

Povjerenstvo za provedbu

svima

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu do 08.11.2019.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 30.10.2019.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 30.10.2019.

Poništenje javnog natječaja

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14 i 81/15) Osnovna škola Braća Ribar, Posedarje objavljuje

PONIŠTENJE JAVNOG POZIVA

za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave  učenika 8. razreda u periodu od 14.4.2020. do 17.4.2019. -broj poziva 001/2018. objavljenog 23.10.2019

Obrazac novog poziva za organizaciju višednevnog putovanja (školska ekskurzija) postavit će se naknadno.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Povjerenstvo

svima

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu do 31.10.2019.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 23.10.2019.

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKIH NASTAVA

Povjerenstvo za odabir izvanučioničke nastave za Javni poziv br.1 odabralo je slijedeću ponudu:

1.ESCO ZADAR D.O.O.

Odabrana turistička agencija bit će predstavljena na roditeljskom sastanku u četvrtak, 17.01.2019. u školi.

svima

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu do 18.12.2018.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 10.12.2018.

svima

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu do 24.01.2017.

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U Posedarju , 16. 01.2017.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU JEDNODNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

ODLUKA O ODABIRU NAJPOVOLJNIJE PONUDE

U privitku se nalazi Odluka o odabiru najpovoljnije ponude za organiziranje školske ekskurzije u Istru za učenike 8.a i 8.b razreda.

REPUBLIKA HRVATSKA

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR POSEDARJE
23242 Posedarje, Športska 3

e-mail:  os-posedarje@os-brace-ribar-posedarje.skole.hr

Na temelju članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, Osnovna škola „Braća Ribar,Posedarje“ raspisuje

-svima-

Za prikupljanje ponuda za organizaciju

I provedbu višednevne izvanučioničke nastave

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženih obrazaca dostave svoju ponudu do 15.prosinca 2014. (12:00 h)

Ponuditelj dostavlja ponude do navedenog roka u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj „ i brojem ponude.